Żaluzje i plisy

Żaluzje poziome aluminiowe to klasyczne rozwiązania dające możliwość kontrolowania intensywności i kierunku padania naturalnego światła słonecznego. Zapewniają prywatność, poprawiają izolację cieplną, są wpisane w nowoczesne okna. W słoneczne dni pozwalają na oglądanie telewizji, pracę przy komputerze, lepszy odpoczynek. Zachowują cień dając możliwość wietrzenia. Dzięki odporności na wilgoć żaluzje poziome są niezastąpione w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności.

Żaluzje drewniane są wykonane z wysokiej jakości drewna bassowego odpornego na wilgoć. Jest to bardzo elegancki i nowoczesny system osłonowy, dodający wnętrzu dużego uroku. Dużym atutem tego systemu jest możliwość płynnej regulacji natężenia światła wpadającego do pomieszczenia. Żaluzje mogą być wykonane na drabince sznurkowej albo taśmie. Montowane są do ściany nad oknem, do wnęki, na skrzydło okienne na uchwytach bezinwazyjnych. Możliwość zastosowania prowadzenia żyłkowego. Duży wybór kolorów.

Plisy to jest to nowoczesny system osłonowy dający duże możliwości regulacji, z góry na dół, z dołu do góry, można również zasłonić tylko środek okna, czyli zastosować jako zazdrostkę, co czyni ten system bardzo uniwersalnym. Można go również stosować do okien nietypowych takich jak koło, trójkąt, trapez itp... Posiadamy w ofercie bardzo szeroką gamę kolorystyczną.

Verticale, czyli żaluzje pionowe stanowią alternatywę do zastosowań w biurach, hotelach, jak również w budynkach mieszkalnych. Są idealnym rozwiązaniem dla dużych okien, w tym okien widokowych. Doskonale zabezpieczają pomieszczenie przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym, podnoszą poczucie komfortu i przytulności. Ich bogata kolorystyka, a także różnorodność materiałów, z których są wykonywane pozwoli Państwu dopasować je do wszelkiego rodzaju wnętrz